O nas

profesjonalne wzory dokumentów

Dlaczego my?

Jako zespół prawników na codzień sporządzamy umowy dla naszych klientów. Dokonujemy analiz prawnych i przygotowujemy regulaminy dla sklepów internetowych.

Widzimy także zwiększającą się świadomość prawną naszych Klientów. Niemniej nadal spotykamy się z sytuacjami, w których Klient zawarł niekorzystaną lub wadliwą umowę na podstawie bezpłatnego wzoru z internetu.

Chcąc ograniczyć koszty naszych Klientów przygotowaliśmy  sprawdzone przez profesjonalistów wzory dokumentów do wykorzystania w życiu codziennym czy też w ramach prowadzonej działalności.

A może bezpłatny wzór z internetu?

W sieci dostępne jest wiele umów i wzorów dokumentów. Jednak nie znamy ich pochodzenia i nie wiemy czy nie zawierają błędów. Używając umowy z internetu możemy także łamać prawa autorskie.

Przewagą naszego serwisu jest fakt, że wszystkie umowy i wzory dokumentów przygotowane są przez adwokatów i radców prawnych. Wybierając wzór z naszej oferty masz pewność, że jest on zgodny z prawem.

Bezpieczeństwo

Wybierając dokumenty z naszego Serwisu możesz mieć pewność, że zawierają one wszelkie niezbędne elementy  wymagane dla ich ważności i zgodności z prawem. 

Ponieważ sami przygotowujemy wszelkie umowy dostępne w serwisie doclegal.pl posiadamy do nich prawa autorskie. Zapewniamy przy tym, że przygotowane dokumenty nie naruszają praw autorskich innych osób.

Gwarancja jakości

Nasze wzory umów tworzone są przez adwokatów i radców prawnych. Gwarantujemy zatem, że są profesjonalne i przygotowane z należytą starannością.

Staramy się zachować praktyczne podejście do poszczególnych zapisów, tak aby umowy były czytelne nawet dla osób niezwiązanych z prawem. Dbamy także aby zawierały nie budzące wątpliwości postanowienia.

Nasz serwis tworzony jest przez praktyków prawa dla wszystkich poszukujących gotowych, profesjonalnych dokumentów prawnych.
Michał Stajniak
Adwokat